Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy o otwarciu nowoczesnego gabinetu stomatologicznego w Centrum Medycznym NMED w Jeleniej Górze, który prowadzi lek. stomatolog Katarzyna Siedlar – Najjar.

W naszym gabinecie leczymy naszych Pacjentów zgodnie z najnowszymi standardami medycznymi. Nabyte doświadczenie, wiedza oraz wykorzystywane nowoczesne technologie oraz sprzęt na którym pracujemy sprawią, że zadbamy o Państwa uśmiech i komfort z należytą starannością.

W ramach opieki dentystycznej mogą Państwo skorzystać z takich usług jak:
✅ profilaktyka stomatologiczna,
✅ stomatologia zachowawcza,
✅ stomatologia estetyczna,
✅ leczenie kanałowe,
✅ piaskowanie,
✅ korony, mosty, protezy,
✅ wybielanie zębów lampą Beyond.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja dentystyczna dostępne pod nr: (75) 713-38-34.

Centrum Medyczne NMED, ul. Wojska Polskiego 12/2, 58-500 Jelenia GóraProfilaktyka stomatologiczna

Oprócz leczenia zębów i chorób jamy ustnej, wykonujemy również szereg zabiegów w ramach profilaktyki stomatologicznej, do których należą m.in.:
☑️ przeglądy dentystyczne,
☑️ usuwanie kamienia i osadów nazębnych,
☑️ lakierowanie powierzchni zębów,Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to leczenie próchnicy zębów oraz powstałych w jej wyniku ubytków w zębach.

Często, leczenie to na życzenie pacjenta przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym. Aby naprawić chory ząb, stomatolog oczyszcza ubytek z obecnych w nim bakterii oraz odbudowuje zniszczoną część zęba poprzez użycie odpowiedniego wypełnienia, tzw. plomby.

W Centrum Medycznym NMED dbamy o piękny zdrowy uśmiech naszych klientów.Stomatologia estetyczna

Często zdarza się, że nie czujemy się komfortowo z naszym uśmiechem z różnych względów. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej bardzo często potrafią poprawić samopoczucie naszych pacjentów. Dzięki korekcie zębów, nasi pacjenci czują się pewniej i częściej się uśmiechają.Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe zwane jest inaczej Endodoncją. Podstawową metodą leczenia endodontycznego jest leczenie kanałowe, które polega na wyczyszczeniu kanałów zębowych i komory zęba z zainfekowanej miazgi. Bardzo często zdarza się, że ten sposób leczenia jest jedynym skutecznym rozwiązaniem na uratowanie chorego zęba.Wybielanie zębów Lampą Beyond

W dzisiejszych czasach stomatologia estetyczna jest bardzo rozwinięta, dzięki czemu istnieje możliwość niemal natychmiastowej poprawy koloru uzębienia, zauważalnej nawet już po pierwszej wizycie spędzonej u stomatologa.

Dzięki specjalnej technologii wybielanie zębów lampą Beyond jest bezpieczne dla pacjenta, nie powoduje uszkodzeń szkliwa, ani nie podrażnia nerwów. Pacjenci którzy korzystają z tej metody, w wiekszości przypadków nie odczuwają dolegliwości bólowych jak w przypadku stosowania innych metod likwidowania przebarwień.

Zabieg wybielania Lampą Beyond trwa około 60 minut, a jego efekt uzależniony jest od od indywidualnych uwarunkowań każdego pacjenta. Kolor zębów podczas tego zabiegu może zostać rozjaśniony nawet o 14 tonów.

.