Szanowni Państwo, zapraszamy Państwa do naszego nowoczesnego gabinetu stomatologicznego w Centrum Medycznym NMED w Jeleniej Górze, ul. Wojska Polskiego 12/2, który prowadzi lek. stomatolog Katarzyna Siedlar – Najjar.

W naszym gabinecie dentystycznym naszym celem jest satysfakcja naszych Pacjentów. Nabyte doświadczenie, wiedza oraz wykorzystywane nowoczesne technologie oraz sprzęt stomatologiczny na którym pracujemy sprawią, że zadbamy o Państwa uśmiech i komfort z należytą starannością. Stawiamy na kompleksowe leczenie

W ramach opieki dentystycznej mogą Państwo skorzystać z takich usług jak:
profilaktyka stomatologiczna,
stomatologia zachowawcza,
stomatologia estetyczna,
leczenie kanałowe,
✅ piaskowanie,
✅ korony, mosty, protezy,
wybielanie zębów lampą Beyond.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja dentystyczna dostępne pod nr: (75) 713-38-34.

Centrum Medyczne NMED, ul. Wojska Polskiego 12/2, 58-500 Jelenia Góra

Z opieki dentystycznej w Centrum Medycznym NMED mogą skorzystać również pacjenci, posiadający ubezpieczenie medyczne w TU Zdrowie.Profilaktyka stomatologiczna

Oprócz leczenia zębów i chorób jamy ustnej, wykonujemy również szereg zabiegów w ramach profilaktyki stomatologicznej, do których należą m.in.:
☑️ przeglądy dentystyczne,
☑️ usuwanie kamienia i osadów nazębnych,
☑️ lakierowanie powierzchni zębów,Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to leczenie próchnicy zębów oraz powstałych w jej wyniku ubytków w zębach.

Często, leczenie to na życzenie pacjenta przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym. Aby naprawić chory ząb, stomatolog oczyszcza ubytek z obecnych w nim bakterii oraz odbudowuje zniszczoną część zęba poprzez użycie odpowiedniego wypełnienia, tzw. plomby.

W Centrum Medycznym NMED dbamy o piękny zdrowy uśmiech naszych klientów.Stomatologia estetyczna

Często zdarza się, że nie czujemy się komfortowo z naszym uśmiechem z różnych względów. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej bardzo często potrafią poprawić samopoczucie naszych pacjentów. Dzięki korekcie zębów, nasi pacjenci czują się pewniej i częściej się uśmiechają.Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe zwane jest inaczej Endodoncją. Podstawową metodą leczenia endodontycznego jest leczenie kanałowe, które polega na wyczyszczeniu kanałów zębowych i komory zęba z zainfekowanej miazgi. Bardzo często zdarza się, że ten sposób leczenia jest jedynym skutecznym rozwiązaniem na uratowanie chorego zęba.Wybielanie zębów Lampą Beyond

W dzisiejszych czasach stomatologia estetyczna jest bardzo rozwinięta, dzięki czemu istnieje możliwość niemal natychmiastowej poprawy koloru uzębienia, zauważalnej nawet już po pierwszej wizycie spędzonej u stomatologa.

Dzięki specjalnej technologii wybielanie zębów lampą Beyond jest bezpieczne dla pacjenta, nie powoduje uszkodzeń szkliwa, ani nie podrażnia nerwów. Pacjenci którzy korzystają z tej metody, w wiekszości przypadków nie odczuwają dolegliwości bólowych jak w przypadku stosowania innych metod likwidowania przebarwień.

Zabieg wybielania Lampą Beyond trwa około 60 minut, a jego efekt uzależniony jest od od indywidualnych uwarunkowań każdego pacjenta. Kolor zębów podczas tego zabiegu może zostać rozjaśniony nawet o 14 tonów.

 1. Czy moje zęby nadają się do wybielania ?
  System Beyond daje niemalże magiczne rezultaty, każdemu ktoby chciał wybielić zęby. Przede wszystkim dotyczy to osób, których zęby zostały przebarwione poprzez palenie tytoniu czy picie kawy lub herbaty. Beyond wybieli również zęby przebarwione tetracykliną, poplamione fluorem czy też zżółknięte na skutek stosowania leków.
 2. Jak bardzo wybielone będą moje zęby?
  Przeprowadzone testy potwierdzają, że po zastosowaniu wybielania lampą Beyond, zęby stają się bielsze od 5 do 14 odcieni (według skali VITA). Rezultaty zależne są od tego jak bardzo ciemne były przebarwienia. Jednak gwarantowanym ostatecznym rezultatem będą białe, lśniące zęby.
 3. Jak długo utrzyma się efekt wybielania?
  Zależne jest to od indywidualnych predyspozycji oraz sposobu odżywania się, jednak efekt zwykle utrzymuje się przez dwa lata.
 4. Jaka jest różnica między wybielaniem systemem Beyond a innymi metodami?
  Ta technika wybiela zęby natychmiastowo bez żadnych efektów ubocznych. Nie uszkadza zębów i daje najlepszy możliwy rezultat.
 5. Jak długo trwa zabieg systemem Beyond?
  W zaledwie 30 do 45 minut przebarwienia, które pojawiły się w przeciągu lat znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki. Czas potrzebny do przeprowadzenia zabiegu nie trwa dłużej niż wizyta u fryzjera, manicure czy też wypicie filiżanki dobrej kawy.
 6. Jak bezpieczny jest zabieg systemem Beyond?
  Technologia zimnego światła Beyond jest całkowicie bezpieczna. Zimne światło stosowane w naszym systemie nie powoduje podrażniania nerwów. Natomiast środek wybielający jest oparty na składnikach wodnych i nie uszkadza ani zębów ani szkliwa.
 7. Jak mam dbać o moje białe zęby po zabiegu?
  Przez przynajmniej 48 godzin po zabiegu należy zachować białą dietę. Ten okres nazywany jest „białymi dniami”. Należy zaprzestać palenia papierosów, picia kawy, herbaty, coli, czerwonego wina i innych „kolorowych” napojów oraz pokarmów. Aby utrzymać biel zaleca się szczotkowanie zębów pastą wybielającą Beyond Perl White.

.